O spoločnosti Služby Referencie Kontakt

O spoločnosti

Basf Certifikat - Realimex s.r.o.

Vznik spoločnosti

Spoločnosť REALIMEX, spol. s r.o. vznikla 9.10.1992 ako spoločnosť s ručením obmedzeným.

Spoločnosť REALIMEX, spol. s r.o. je stavebná spoločnosť, ktorá svojim vznikom nadviazala na deficit stredných stavebných firiem, ktoré ponúkajú komplexný stavebný servis cez spracovanie projektovej dokumentácie, realizáciu až po kolaudáciu stavby.

Spoločnosť si zakladá na bohatých skúsenostiach vedenia spoločnosti s výstavbou a dozorovaním hlavne priemyselných stavebných investícií na Slovensku.

Práve táto skutočnosť umožňuje spoločnosti REALIMEX, spol. s r.o. ponúknuť klientom vysoko kvalitné služby, spojené so všetkými stupňami výstavby, pričom sa berie ohľad na hľadanie najefektívnejších riešení a alternatív, čo vedie vždy k cieľu znižovania investičných nákladov a následnej spokojnosti klienta pri zachovaní všetkých kvalitatívnych a funkčných požiadaviek na stavebné dielo.

Hlavné ciele spoločnosti

Aj napriek odvážnosti našich cieľov a predsavzatí sme presvedčení, že naša snaha, optimizmus, pevná viera a odhodlanie spojené s pracovným nasadením v krátkom čase umožní spoločnosti REALIMEX, spol. s r.o. zaradiť sa medzi silné stavebné spoločnosti, ktorej stabilita bude dlhodobo upevnená rovnako spokojnosťou klientov, ako spolupracujúcich firiem a spoločností.

Prečo si vybrať práve nás?

Neváhajte nás kontaktovať

0917 291 377
realimex@realimex.sk